Kapat
Android Uygulama

Daha iyi bir deneyim için Viva Spor android uygulamamızı indirebilirsiniz. Uygulamayı İndir

0 MAÇ 0,00

ORAN

Üst Menü
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Futbol Hakkında Yasa Boğan Kazalar

  Futbol Hakkında Yasa Boğan Kazalar

  Futbol Dünyasını Yasa Boğan Kazalar
  Futbol her ne kadar heyecanlı ve canlı bir spor dalı olsa da bazen futbolda yaşadığımız olaylar nedeni ile hüzne boğulabiliyoruz. Özellikle futbol dünyasını yasa boğan kazalar nedeni ile hayatını kaybeden futbolcular takım taraftarlarını hüzne boğuyor.
  Futbol dünyasını yasa boğan kazalar listemize geçmeden önce geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Konyasporlu futbolcu Ahmet Çalık’a Allahtan rahmet diliyoruz. Yaşanan bu olay futbol dünyasında hayatını kaybeden diğer oyuncuları da anmamıza vesile oldu. İşte karşınızda futbol dünyasını yasa boğan kazalar;
  1- Alanyaspor’un Acı Günü
  2019 yılının Nisan ayı Kayserispor ile Alanyaspor arasında oynanan maç sonrasında Alanyaspor’lu futbolcuların bir kısmı özel arabalarla evine dönecekti. İşte bu araçlardan birisine binen Josef Sural ve arkadaşları deplasmandan döndükleri yolda kaza geçirdiler, bu kazada diğer arkadaşları sağ çıkarken Josef Sural hayatını kaybetti.
  2- Samsunspor Futbolcuları
  Samsunspor ve Malatyaspor arasında oynanacak maçta 20 Ocak 1989 yılında justin tvjustin tv Samsunspor, Malatya’ya doğru giderken yolda kaza geçirdiler, şarampole yuvarlanan otobüste Muzaffer Badalıoğlu, Mete Adanır, Zoran Tomic, teknik direktör Nuri Asan ve otobüs şoförü Asım Özkan olmak üzere tam 5 kişi hayatını kaybetti.
  3- Genç Futbolcu Hayatını Kaybetti
  Yıllardan 2001 yine bir kaza ve yine genç bir futbolcu hayatını kaybetti. Denizlispor futbolcusu Doğan Seyfi Atlı Aydın’dan Denizli’ye doğru seyir halindeyken gerçekleştirdiği kaza sonucunda hayatını kaybetti.
  4- Uçağı Düşen Futbolcu
  Futbol dünyasını geçtiğimiz yıllarda birçok olay yasa boğdu bunlardan birisi de Emilliano Sala daha kariyerinin dönüm noktasını yaşamadan Fransa’nın Nantes takımından İngiltere’nin Cardiff City takımına transfer olan başarılı isim, yeni takımına imza atmaya giderken özel uçağının düşmesi sonucunda hayatını kaybetti.
  5- Üst Üste 5 Kez Şampiyonluk Yaşayan Takımın Futbolcuları Bugün Yok
  Futbol dünyasında sadece araba kazaları değil aynı zamanda uçak kazaları da büyük bir acıya sebep oluyor onlardan birisi de Seri A’da üst üste şampiyonluk yaşayan ve altın çağını yaşayan Torino, Lizbon’dan Torino’ya giderken uçağın düşmesi sonucunda 18 futbolcu, teknik ekip ve gazeteciler hayatını kaybetti.

  Site İçi Yorumlar